Websitemize & hoşgeldiniz...

BİZ KİMİZ ?

İNEGÖL'de siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, Uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte, konusunda yeterli ve deneyimli personeliyle müşterilerinin ihtiyacı olan malzeme ve bilgiyi en kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır.
Kalite politikamız; ürün kalitemiz ile müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek,eğitimli personel ile gelişen teknolojileri makine sektörüne adapte ederek pazarda söz sahibi olmaktır.
Kaliteli hizmeti, müşteri odaklı ve profesyonel yönetim anlayışı, modern ve teknolojik alt yapısıyla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Satış öncesi ve satış sonrası müşteri odaklı farklı çözümler sunan firmamız, takas ve ikinci el seçenekleriyle de nihai tüketicilerin ve aracı firmaların bütçelerine uygun makina alternatifleri sunmaktadır.
Genç ve dinamik kadromuzla,birikim ve tecrübemizle (Sıfır ve ikinci el) yerli ve ithal ürün seçeneklerimizle, ödeme kolaylığı, üstün servis imkanlarıyla zengin ürün çeşidi bulunan mağazalarımızla hizmetinizdeyiz. Bulunduğumuz lider konumun farkında olup, bunun devamlılığı için var gücümüzle çalışmaktayız.

" Ayrıca yerli makinelerde bayisi olduğumuz markalarla müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. "

Kurulduğu günden 2001 yılına kadar ihracatın içinde kısmen bulunan ve 2001 yılından itibaren profesyonel çalışmaları ile gelişim gösteren Akay Makine Doğu Bloğu ülkeleri ve Doğu Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.